Rooster Jeugd


Opmerking vooraf:
E-mail naar leiding: email vanaf deze pagina wordt doorgestuurd.
De ontvanger kan ervoor kiezen anders dan met “reply/beantwoorden” op uw e-mail te reageren.
Dit kan dan bijvoorbeeld met een ander e-mailadres of telefonisch.
Om deze reden wordt hier aanbevolen uw telefoonnummer in uw e-mail te vermelden.

Maandag(Groot-) Ouder en kind gym  
09.00 – 10.00De Vliet­horst (Prin­ses Ca­ro­li­ne­laan 1)1 t/m 3 jaar peu­tersHelen
10.00 – 11.00De Vliet­horst (Prin­ses Ca­ro­li­ne­laan 1)1 t/m 3 jaar peu­tersHelen
Maandag
Turnen / Gymnastiek
  
17.15 – 18.15De Ou­de Bleijk (Ou­de Bleijk 2)6 t/m 9 jaar meis­jesWou­ter
18.15 – 19.15De Ou­de Bleijk (Ou­de Bleijk 2)9 jaar en ouder meis­jesWou­ter
16.30 – 17.30De Balans, Leid­schen­veen (Kla­ver­veld 5)3 t/m 5 jaar kleu­tersStephanie
17.30 – 18.30De Balans, Leid­schen­veen (Kla­ver­veld 5)6 t/m 9 jaar meisjesStephanie
18.30 – 19.30De Balans, Leid­schen­veen (Kla­ver­veld 5)9 jaar en ouder meisjesStephanie
Dinsdag
Turnen / Gymnastiek  
16.15 – 17.15‘t Lien (Leen­kamp 11)4 t/m 6 jaar kleu­tersElise
17.15 – 18.15‘t Lien (Leen­kamp 11)6 t/m 8 jaar meisjesElise
18.15 – 19.15‘t Lien (Leen­kamp 11)8 t/m 10 jaar meisjesElise
16.30 – 17.30Water­le­lie (Prin­sen­hof 4)6 en 7 jaar meisjesStephanie
17.30 – 18.30Wa­ter­le­lie (Prin­sen­hof 4)8 t/m 10 jaar meisjesStephanie
Woensdag Turnen / Gymnastiek  
15.30 – 16.30Wa­ter­le­lie (Prin­sen­hof 4)3 t/m 4/5 jaar kleu­tersFemke
16.30 – 17.30Wa­ter­le­lie (Prin­sen­hof 4)5 t/m 7 jaar meisjesSamantha
17.30 – 18.30Wa­ter­le­lie (Prin­sen­hof 4)7 jaar en ouder meisjesFemke
18.30 – 19.30Wa­ter­le­lie (Prin­sen­hof 4)9 jaar en ouder meisjesJaime
19.15 – 21.00Dijsselbloem Turnhal (Delflandlaan 6, Voorburg)12 jaar en ouder damesWou­ter
Donderdag
Turnen / Gymnastiek  
18.15 – 19.15Wa­ter­le­lie (Prin­sen­hof 4)6 jaar en ouder jon­gensWies
Vrijdag
Turnen / Gymnastiek  
17.15 – 18.15Wa­ter­le­lie (Prin­sen­hof 4)9 jaar en ouder meisjesJaime
Maandag Springen  
17.45 – 19.15Wa­ter­le­lie (Prin­sen­hof 4)6 jaar en ouderHans en Theo

Hieronder: De Selectie-groepen

Locatie: Dijsselbloem Turnhal (Delflandlaan 6, Voorburg)
Hieronder wordt steeds het aantal uren tussen haakjes vermeld.

Voorselectie 6 t/m 8 jaar
Maandag16.30 – 18.30 (2)
Jonna Busse
Vrijdag
16.30 – 18.00 (1,5)
Jonna Busse en
Tara-Jay Nieuwenburg
A-selectie onderbouw
Dinsdag16.30 – 18.30 (2)
Tara de Valk
Donderdag
16.30 – 18.30 (2)
Jonna Busse en
Wou­ter Lorinser
Zaterdag10.00 – 12.00 (2)Wouter Lorinser en
Wies Visser
B-selectie onderbouw
Dinsdag16.30 – 18.30 (2)
Tara de Valk
Donderdag
16.30 – 18.30 (2)
Jonna Busse en
Wou­ter Lorinser
A-selectie bovenbouw
Dinsdag18.30 – 20.30 (2)
Tara de Valk
Donderdag
18.30 – 20.30 (2)
Jonna Busse en
Wou­ter Lorinser
Zaterdag10.00 – 12.00 (2)
Wou­ter Lorinser en
Wies Visser
B-selectie bovenbouw
Dinsdag18.30 – 20.30 (2)
Tara de Valk
Donderdag
18.30 – 20.30 (2)
Jonna Busse en
Wou­ter Lorinser
18+ selectie
Maandag19.15 – 21.00 (1,75)
Vacant?
Woensdag
19.15 – 21.00 (1,75)
Wou­ter Lorinser

Let op!
Vakanties en feestdagen staan – nadat deze zijn vastgesteld – vermeld bij evenementen.
Afwijkingen (lessen die vervallen of extra worden gegeven) staan bij nieuws.